Zajistěte si své místo ještě dnes
Opřete své rozhodování o relevantní data

Jak co nejrychleji získat přesvědčivé podklady abyste mohli dělat správná rozhodnutí? Objevte jak rozhodovat na základě skutečně relevantních dat - registrujte se na Qlik Sense Tour 2018.

Qlik Sense Tour 2018 si vezme pod drobnohled průlomovou analytickou platformu Qlik Sense, která vám může pomoci dostat maximum z vašich podnikových dat.

Co se dozvíte na Qlik Sense Tour 2018?

  • jak vám tento výkonný a zároveň snadno ovladatelný nástroj umožní bez čekání získávat relevantní insighty
  • jaké jsou reálné zkušenosti slovenský uživatelů - což jim Qlik přinesl
  • jako asociativní datový engine Qlik spojuje souvislosti, které jiné platformy přehlíží

Neotálejte s registrací. Loňská Qlik Sense Tour byla naplněna do posledního místa.


Qlik Sense Tour 2018, 23. května, Corinthia Hotel Prague (Kongresová 1655/1, Praha 4-Nusle)


Stačí vyplnit formulář a místo na Qlik Sense Tour je vaše

* povinné pole
Ne
Ano
Ne
Ano


Zaškrtnutím políčka Souhlasu se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních nabídek a marketingových informací vyjadřuji souhlas se zpracováním svých osobních údajů dle zákona č. 101/2000 CFU o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů společností a také s právní úpravou GDPR (platná od 25.5. 2018), společností EMARK s.r.o. (Sídlo: Dúbravská cesta 14, 841 04 Bratislava; IČ: 35803606), její českou entitou EMARK s.r.o. (Sídlo: Husinecká 903/10, 130 00 Praha 3, IČ: 28861281) a v rámci struktury Qlik (Qlik Master Reseller). Souhlasím se zpracováváním a uchováváním mojich osobních údajů pro marketingové účely (posílání pozvánek na odborné akce; občasné prostředky jako například informační newsletter, online marketingové nástroje, telefonické kontaktování), či příležitostné obchodní nabídky (na produkty a služby) a to prostřednictvím e-mailu, online nástrojů, SMS zprávy případně občasným telefonickým oslovením.

Podrobnou informaci o tom jak EMARK zpracovává osobní údaje naleznete na tomto ODKAZu. Souhlas se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních nabídek a marketingových informací je dobrovolný a je možné jej kdykoliv odvolat ZDE.